Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организации и проведении первой специализированной выставки оборудования, технологий комплексной реабилитации и социальной адаптации людей с ограниченными физическими возможностями "ІНВАЕКСПО 2004"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 07.10.2004 № 1838

КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.10.2004 р. N 1838

Київ

Про організацію та проведення першої спеціалізованої виставки обладнання, технологій комплексної реабілітації та соціальної адаптації людей з обмеженими фізичними можливостями "ІНВАЕКСПО 2004"

З метою подальшого вирішення питань, пов'язаних з усіма аспектами суспільного та професійного життя інвалідів в Україні, сприяння розвитку їх трудової діяльності та напрямів соціальної реабілітації, налагодження ділових стосунків виробництв цієї галузі на внутрішньому та зовнішньому ринках, демонстрації вітчизняних медичних та технічних досягнень:

1. Підтримати ініціативу ЗАТ "Київський палац спорту" про проведення з 5 до 7 листопада 2004 року першої спеціалізованої виставки обладнання, технологій комплексної реабілітації та соціальної адаптації людей з обмеженими фізичними можливостями "ІНВАЕКСПО 2004" під патронатом Київського міського голови Омельченка О. О. в приміщенні Київського палацу спорту (Спортивна площа, 1).

2. Затвердити склад організаційного комітету виставки згідно з додатком.

3. Заступникам голови Київської міської державної адміністрації сприяти підготовці та проведенню спеціалізованої виставки "ІНВАЕКСПО 2004" згідно з розподілом обов'язків

Опрос