Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О выделении средств для проведения научно-практической конференции "Актуальные вопросы эстетической и реконструктивной хирургии молочной железы"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 12.02.2004 № 208

КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.02.2004 р. N 208

Київ

Про виділення коштів для проведення науково-практичної конференції "Актуальні питання естетичної та реконструктивної хірургії молочної залози"

У зв'язку з проведенням 5 - 6 лютого 2004 року науково-практичної конференції з міжнародною участю "Актуальні питання естетичної та реконструктивної хірургії молочної залози":

1. Дозволити Головному управлінню охорони здоров'я та медичного забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) оплатити видатки, пов'язані з проведенням науково-практичної конференції з міжнародною участю "Актуальні питання естетичної та реконструктивної хірургії молочної залози", у сумі 10000,0 грн., згідно з додатком.

2. Головному фінансовому управлінню виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) профінансувати видатки, зазначені в п. 1 цього розпорядження, за рахунок коштів, передбачених у міському бюджеті на 2004 рік на виконання міської Міжгалузевої комплексної програми "Здоров'я киян" на 2003 - 2011 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 28.11.2002 N 132/292, по галузі "Охорона здоров'я".

3. Головному управлінню охорони здоров'я та медичного забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) перерахувати кошти у сумі 10000,0 грн. на рахунок Київського міського наукового інформаційно-аналітичного Центру медичної статистики для проведення науково-практичної конференції з міжнародною участю "Актуальні питання естетичної та реконструктивної хірургії молочної залози".

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос