Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О разработке технико-экономического обоснования строительства первой очереди линии метрополитена "Троещина - Осокорки" от ул. Милославской до станции метрополитена "Левобережная"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 03.07.2003 № 1216

КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.07.2003 р. N 1216

Київ

Про розробку техніко-економічного обґрунтування будівництва першої черги лінії метрополітену "Троєщина - Осокорки" від вул. Милославської до станції метрополітену "Лівобережна"

Відповідно до статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи Генеральний план м. Києва на період до 2020 року, затверджений рішенням Київської міської ради від 28.03.2002 N 370/1804, Програму розвитку транспортного комплексу м. Києва на період до 2010 року, затверджену розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 29.03.2002 N 644, та з метою суттєвого покращання транспортного обслуговування мешканців Деснянського і Дніпровського районів м. Києва:

1. Визначити генеральним замовником та інвестором розробки техніко-економічного обґрунтування будівництва першої черги лінії метрополітену "Троєщина - Осокорки" від вул. Милославської до станції метрополітену "Лівобережна" (далі - ТЕО) Деснянську районну у м. Києві державну адміністрацію, замовником - комунальне підприємство "Київський метрополітен".

2. Деснянській районній у м. Києві державній адміністрації, комунальному підприємству "Київський метрополітен":

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос