Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Методики проведения перерасчетов за предоставленные населению услуги центрального отопления и централизованного горячего водоснабжения

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 26.12.2002 № 2306
Утратил силу

Про затвердження Методики проведення перерахунків за надані населенню послуги центрального опалення та централізованого гарячого водопостачання

Розпорядження Київської міської державної адміністрації
від 26 грудня 2002 року N 2306

Зареєстровано в Київському міському управлінні юстиції
28 грудня 2002 р. за N 100/483

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Київської міської державної адміністрації
від 17 жовтня 2003 року N 1923

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Київської міської державної адміністрації
 від 27 липня 2010 року N 553)

Відповідно до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року N 1548 "Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)", згідно з п. 2 розпорядження Київської міської державної адміністрації від 20 червня 2002 року N 1245 "Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії та житлово-комунальні послуги для населення", зареєстрованого в Київському міському управлінні юстиції 27 червня 2002 року за N 46/429, з метою посилення відповідальності виконавців послуг з постачання теплової енергії, центрального опалення та централізованого гарячого водопостачання перед споживачами, захисту прав споживачів та впорядкування розрахунків між виконавцями та споживачами цих послуг у місті Києві:

1. Затвердити Методику проведення перерахунків за надані населенню послуги центрального опалення та централізованого гарячого водопостачання (далі - Методика), що додається.

2. Головному управлінню житлового господарства, районним у м. Києві державним адміністраціям, комунальним підприємствам з утримання житлового господарства районів м. Києва довести Методику до житлово-експлуатаційних організацій незалежно від форм власності для формування єдиної методичної бази здійснення щорічних перерахунків нарахованих населенню платежів за послуги центрального опалення та централізованого гарячого водопостачання, надані за розрахунковий опалювальний період в цілому.

3. Взяти до відома, що при водовідведенні гарячої води обсяг стоків дорівнює обсягу спожитої гарячої води.

4. Головному фінансовому управлінню передбачити кошти комунальному підприємству "Головний інформаційно-обчислювальний центр" для створення бази адресної відповідності інформації теплопостачальних, житлово-експлуатаційних організацій та ВАТ "АК "Київводоканал", інформаційної бази та відповідного програмного забезпечення побудинкового розрахунку сум перерахунку мешканцям та фактичне здійснення щорічних перерахунків за надані населенню послуги з центрального опалення та централізованого гарячого водопостачання.

5. Управлінню з питань цінової політики щорічно після закінчення розрахункового опалювального періоду надавати житлово-експлуатаційним організаціям та комунальному підприємству "Головний інформаційно-обчислювальний центр" інформацію щодо складових тарифу на гаряче водопостачання.

6. Доручити комунальному підприємству "Науково-дослідний інститут соціально-економічних проблем міста" проаналізувати і узагальнити результати проведення перерахунків за надані населенню послуги центрального опалення та централізованого гарячого водопостачання за опалювальний період 2001 - 2002 років та врахувати їх при запровадженні в м. Києві системи обліку і розрахунків населення за спожиту холодну та гарячу воду і водовідведення по будинкових (або на групу будинків) приладах обліку. Включати зазначені роботи в план науково-дослідних робіт комунального підприємства "Науково-дослідний інститут соціально-економічних проблем міста" на 2003 рік.

7. З метою вирішення спірних питань, які виникають між теплопостачальними, водопостачальними та житлово-експлуатаційними організаціями і виробниками гарячої води - власниками теплових пунктів та іншими юридичними особами, за умови передачі цих теплових пунктів їм в управління, повне господарське відання, користування, концесію при підписанні актів звірки нарахувань за спожиту теплову енергію для потреб центрального опалення, звірки нарахувань за фактично поставлений обсяг холодної водопровідної води на підігрів та теплової енергії для потреб гарячого водопостачання утворити міську погоджувальну комісію з питань нарахувань за центральне опалення та централізоване гаряче водопостачання (далі - Погоджувальна комісія).

Опрос