Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Порядке учета и расчетов населения за потребленную холодную и горячую воду и водоотвод по подомовым (или на группу домов) приборам учета в г. Киеве

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 29.03.2002 № 679
Утратил силу

Про Порядок обліку і розрахунків населення за спожиту холодну та гарячу воду і водовідведення по побудинкових (або на групу будинків) приладах обліку у м. Києві

Розпорядження Київської міської державної адміністрації
від 29 березня 2002 року N 679

Зареєстровано в Київському міському управлінні юстиції
16 квітня 2002 р. за N 27/411

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Київської міської державної адміністрації
 від 4 червня 2002 року N 1103)

Відповідно до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", постанови Кабінету Міністрів України від 03.07.95 N 483 "Про впровадження засобів обліку витрачання і приладів регулювання споживання води та теплової енергії в побуті", Правил надання населенню послуг з водо-, теплопостачання та водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30.12.97 N 1497, наказу Державного комітету України по житлово-комунальному господарству від 13.12.95 N 55 "Про затвердження Положення про порядок розрахунків за комунальні послуги між виробниками (постачальниками), виконавцями і споживачами послуг водопостачання, водовідведення і теплопостачання в умовах використання засобів обліку споживання води і теплової енергії в житловому фонді та підвищення економічної зацікавленості споживачів у їх встановленні за власні кошти" та з метою конкретизації обліку і розрахунків населення за спожиту холодну та гарячу воду і водовідведення по побудинкових (або на групу будинків) приладах обліку у м. Києві:

1. Затвердити Порядок обліку і розрахунків населення за спожиту холодну та гарячу воду і водовідведення по побудинкових (або на групу будинків) приладах обліку у м. Києві (додається).

2. Житлово-експлуатаційним організаціям, іншим підприємствам і організаціям, незалежно від форм власності, які обслуговують житло, ВАТ "АК "Київводоканал", теплопостачальним організаціям міста Києва та Головному інформаційно-обчислювальному центру Київської міської державної адміністрації, які проводять нарахування населенню за спожиту холодну та гарячу воду і водовідведення, проводити розрахунки згідно з Порядком обліку і розрахунків населення за спожиту холодну та гарячу воду і водовідведення по побудинкових (або на групу будинків) приладах обліку у м. Києві:

- за холодну воду та її водовідведення по побудинкових приладах обліку - з 01.05.2002, по приладам обліку на групу будинків - з 01.07.2002;

- за гарячу воду та її водовідведення по побудинкових (або на групу будинків) приладах обліку - з 01.07.2002.

3. Головному інформаційно-обчислювальному центру Київської міської державної адміністрації:

3.1 Проводити нарахування та виставлення платежів населенню за спожиту холодну та гарячу воду і водовідведення по фактичному споживанню за діючими тарифами.

3.2 Кошти, отримані від населення за спожиту гарячу воду, перераховувати теплопостачальним організаціям, кошти за холодну воду та водовідведення холодної та гарячої води - ВАТ "АК "Київводоканал".

4. Доручити Науково-дослідному інституту соціально-економічних проблем міста, ВАТ "АК "Київводоканал", АЕК "Київенерго", Головному управлінню житлового господарства Київської міської державної адміністрації, управлінню з питань цінової політики Київської міської державної адміністрації;

4.1 Розробити до 01.07.2002 механізм впровадження Порядку обліку і розрахунків населення за спожиту холодну та гарячу воду і водовідведення по побудинкових (або на групу будинків) приладах обліку у м. Києві в частині розрахунків населення за спожиту холодну та гарячу воду і водовідведення гарячої води по приладах обліку на групу будинків.

Опрос