Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по введению в действие Государственных санитарных правил и норм

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 04.05.2000 № 659

КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.05.2000 р. N 659

Київ

Про заходи щодо введення в дію Державних санітарних правил і норм

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 24 грудня 1999 року інд. 33 дор. 373, щодо виконання заходів поетапного введення в дію Державних санітарних правил і норм "Вода питна. Гігієнічні вимоги до якості води централізованого господарсько-питного водопостачання", затверджених Держбудом України, Міністерством охорони здоров'я України та погоджених з зацікавленими міністерствами та відомствами Національної академії наук України, Мінекобезпеки, Мінфіном, Мінекономіки, Держводгоспом, Геолкомом, Держстандартом:

1. Затвердити міський План організаційно-технічних заходів щодо підвищення ефективності діючих водопровідних споруд та поетапного впровадження в дію Державних санітарних правил і норм "Вода питна. Гігієнічні вимоги до якості води централізованого господарсько-питного водопостачання" (додаток).

2. Державному комунальному об'єднанню "Київводоканал" надавати щоквартально інформацію Київській міській державній адміністрації про виконання заходів, зазначених в пункті 1 цього розпорядження.

3. Першому заступнику голови Київської міської державної адміністрації Сташевському С. Т., заступнику голови Київської міської державної адміністрації Падалці В. М. та заступнику голови Київської міської державної адміністрації Шовкуну І. В. при доопрацюванні проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Києва на 2000 рік та розробці програм на наступні роки визначити джерела фінансування заходів, зазначених в пункті 1, виходячи із власних можливостей ДКО "Київводоканал" та реальних можливостей міського бюджету.

Опрос