Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Технологической схемы пропуска через государственную границу лиц, транспортных средств, грузов и другого имущества в международном пункте пропуска для воздушного сообщения "Ривне"

Таможня, Пограничный отряд
Приказ, Технологическая схема от 31.10.2008 № 1282/331
Утратил силу

Про затвердження Технологічної схеми пропуску через державний кордон осіб, транспортних засобів, вантажів та іншого майна в міжнародному пункті пропуску для повітряного сполучення "Рівне"

Наказ Львівського прикордонного загону,
Рівненської митниці
від 31 жовтня 2008 року N 1282/331

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Львівській області
11 листопада 2008 р. за N 74/1341

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Львівського прикордонного загону
 від 18 березня 2011 року N 296/100)

З метою забезпечення безперебійного пропуску через державний кордон осіб, повітряних суден, товарів в міжнародному пункті пропуску для повітряного сполучення "Рівне", недопущення порушення державного кордону, незаконного переміщення транспортних засобів та товарів, на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03.08.2000 N 1203 "Про затвердження Положення про пункти пропуску через державний кордон" та в зв'язку з організаційно-штатними змінами відповідно до наказу Адміністрації Держприкордонслужби України від 26.06.2007 N 478 "Про внесення змін до штатної структури органів управління, органів охорони державного кордону, органів забезпечення Державної прикордонної служби" НАКАЗУЄМО:

1. Затвердити Технологічну схему пропуску осіб, транспортних засобів, майна в міжнародному пункті пропуску для повітряного сполучення "Рівне", що додається.

2. Штабу Львівського прикордонного загону у встановлений термін направити Технологічну схему у Головне управління юстиції у Львівської області для реєстрації та забезпечити введення в дію.

3. Начальнику впс "Львів-аеропорт" та начальнику митного поста "Рівне-аеропорт" після реєстрації Технологічної схеми в органі юстиції організувати вивчення з особовим складом відділу прикордонної служби, контрольних служб та особовим складом митного поста, відповідно.

4. При необхідності внесення змін чи доповнень до затвердженої Технологічної схеми, здійснювати це після їх погодження з контрольними службами у встановленому порядку.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника начальника Львівського прикордонного загону - начальника штабу полковника Рибака О. Г. та заступника начальника Рівненської митниці Войтовича Я. М.

6. Наказ набирає чинності відповідно до законодавства України.

7. Наказ довести до посадових осіб Львівського прикордонного загону, митного поста "Рівне-аеропорт", працівників контрольних служб в частині, що їх стосується.

 

Начальник Львівського
прикордонного загону
 
полковник

 
 
В. Р. Гав'як
 

Начальник
Рівненської митниці
державний радник
митної служби 3 рангу
 

 
 
 
С. Т. Яблонський
 

 

ТЕХНОЛОГІЧНА СХЕМА
пропуску через державний кордон осіб, транспортних засобів, вантажів та іншого майна в міжнародному пункті пропуску для повітряного сполучення "Рівне"

1. Вид сполучення: повітряний.

2. Характер перевезень: вантажно-пасажирський.

Опрос