Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О введении в действие Технологической схемы применения таможенного режима магазина беспошлинной торговли во Львовской таможне

Таможня
Приказ, Технологическая схема от 01.07.2008 № 224

Про введення в дію Технологічної схеми застосування митного режиму магазину безмитної торгівлі у Львівській митниці

Наказ Львівської митниці
від 1 липня 2008 року N 224

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Львівській області
9 липня 2008 р. за N 43/1310

На виконання вимог Митного кодексу України, постанов Кабінету Міністрів України від 25.12.2002 N 1947 "Про затвердження Порядку створення зон митного контролю та їх функціонування і Порядку надання дозволу на розміщення у зонах митного контролю споруд та об'єктів інфраструктури, що належать іншим, ніж митні, органам державної влади, які здійснюють контроль під час переміщення товарів через митний кордон України" та від 17.07.2003 N 1089 "Про затвердження Порядку відкриття і ліквідації магазинів безмитної торгівлі та Правил продажу товарів магазинами безмитної торгівлі", наказу Держмитслужби України від 31.07.2003 N 512 "Про затвердження форми звіту про рух товарів у магазині безмитної торгівлі", з метою приведення до єдиного порядку процедури здійснення митного контролю й митного оформлення товарів, у митному режимі магазину безмитної торгівлі НАКАЗУЮ:

1. Затвердити та ввести в дію Технологічну схему застосування митного режиму магазину безмитної торгівлі (далі - Технологічна схема) у Львівській митниці (додається).

2. Начальникам митних постів "Львів-аеропорт", "Мостиська", "Краковець", "Рава-Руська" опрацювати з особовим складом дану Технологічну схему та забезпечити її виконання під час здійснення митного контролю та митного оформлення товарів згідно з митним режимом магазину безмитної торгівлі.

3. Начальнику відділу організації митного контролю Тодощуку А. В., начальнику юридичного відділу Прокіпчуку Л. І. забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Головного управління юстиції у Львівській області.

4. Наказ набирає чинності відповідно до законодавства України.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос