Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Технологической схемы пропуска через государственную границу лиц, транспортных средств, товаров и других предметов в международном пункте пропуска для автомобильного сообщения "Устилуг"

Таможня, Пограничный отряд
Приказ, Технологическая схема от 26.04.2006 № 438/167
Утратил силу

Про затвердження Технологічної схеми пропуску через державний кордон осіб, транспортних засобів, товарів та інших предметів в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення "Устилуг"

Наказ Львівського прикордонного загону,
Ягодинської митниці
від 26 квітня 2006 року N 438/167

Зареєстровано в Львівському обласному управлінні юстиції
17 травня 2006 р. за N 20/1180

Із змінами і доповненнями, внесеними
наказами Львівського прикордонного загону,
 Ягодинської митниці
 від 6 листопада 2006 року N 1310/473
,
 від 30 липня 2007 року N 829/315

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Львівського прикордонного загону,
 Ягодинської митниці
 від 17 вересня 2008 року N 1092/505)

З метою забезпечення безперебійного пропуску через державний кордон України осіб, транспортних засобів, товарів та інших предметів в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення "Устилуг", недопущення порушення державного кордону, незаконного переміщення транспортних засобів і товарів та на виконання вимог Положення про пункти пропуску через державний кордон, затвердженого постановою КМУ від 03.08.2000 р. N 1203, НАКАЗУЄМО:

1. Затвердити Технологічну схему пропуску через державний кордон осіб, транспортних засобів, товарів та інших предметів в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення "Устилуг". Набирає чинності відповідно до чинного законодавства України.

2. Штабу Львівського прикордонного загону у встановлений термін направити Технологічну схему у Львівське обласне управління юстиції для реєстрації та забезпечити введення в дію.

3. Начальнику відділення прикордонного контролю "Устилуг" та митного поста "Устилуг" після реєстрації Технологічної схеми в органі юстиції організувати вивчення з особовим складом відділення прикордонного контролю, митного поста та контрольних служб, відповідно.

4. При необхідності внесення змін чи доповнень до затвердженої Технологічної схеми здійснювати це після їх погодження з контрольними службами у встановленому порядку.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника начальника прикордонного загону - начальника штабу Рибака О. Г. та першого заступника начальника Ягодинської митниці Базярука А. В.

6. Спільний наказ начальника Львівського прикордонного загону та начальника Ягодинської митниці, зареєстрований в органах юстиції 26 липня 2005 року N 50/1103, "Про затвердження Технологічної схеми пропуску в міжнародному пункті пропуску  для автомобільного сполучення "Устилуг - Зосин" вважати таким, що втратив чинність з моменту введення в дію даної Технологічної схеми. 

7. Наказ довести до посадових осіб штабу Львівського прикордонного загону, Ягодинської митниці, контрольних служб в частині, що їх стосується.

 

Начальник Львівського
прикордонного загону
 

 
І. В. Амброс
 

Начальник Ягодинської митниці 

В. М. Кучман 

 

ТЕХНОЛОГІЧНА СХЕМА
пропуску через державний кордон осіб, транспортних засобів, товарів та інших предметів в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення "Устилуг"

1. Вид сполучення: автомобільний;

2. Характер перевезень: пасажирський;

3. Категорія: міжнародний;

Опрос