Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении нового состава областного координационного совета по вопросам реализации проекта Европейского Союза и Программы развития Организации Объединенных Наций "Местное развитие, ориентированное на общину"

Областная военно-гражданская администрация
Распоряжение от 20.07.2015 № 301
редакция действует с 26.10.2015

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.07.2015 р. N 301

Про затвердження нового складу обласної координаційної ради з питань реалізації проекту Європейського Союзу та Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду"

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Луганської обласної державної адміністрації,
 Луганської обласної військово-цивільної адміністрації
 від 26 жовтня 2015 року N 513

Розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 26.01.2011 N 70 затверджено склад обласної координаційної ради з питань реалізації проекту Європейського Союзу та Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду".

Відповідно до п. 9 частини першої ст. 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", у зв'язку з кадровими змінами:

затвердити новий склад обласної координаційної ради з питань реалізації проекту Європейського Союзу та Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" (додається).

Опрос