Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Положение о ДЕПАРТАМЕНТЕ ЭКОЛОГИИ И ПРИРОДНЫХ РЕСУРСОВ ЛУГАНСКОЙ ОБЛАСТНОЙ ГОСУДАРСТВЕННОЙ АДМИНИСТРАЦИИ и должностную инструкцию директора этого Департамента

Областная государственная администрация
Распоряжение от 19.11.2013 № 1916

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.11.2013 р. N 1916

Про внесення змін до Положення про ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ та посадової інструкції директора цього Департаменту

Відповідно до статті 6, пункту 3 статті 16, статті 21, пункту 41 частини першої статті 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою забезпечення на території області державної політики у сфері земельних та водних відносин:

1. Внести до Положення про ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ та посадової інструкції директора цього Департаменту, затверджених розпорядженням голови обласної держадміністрації від 17.05.2013 N 596, зміни, що додаються.

2. Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації (Арапов О. А.) здійснити заходи щодо державної реєстрації змін до Положення про ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Репицького А. В.

Опрос