Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о ДЕПАРТАМЕНТЕ ВНЕШНИХ ОТНОШЕНИЙ, ВНЕШНЕЭКОНОМИЧЕСКОЙ И ИНВЕСТИЦИОННОЙ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ ЛУГАНСКОЙ ОБЛАСТНОЙ ГОСУДАРСТВЕННОЙ АДМИНИСТРАЦИИ и должностных инструкций директора этого Департамента и его заместителей

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение, Инструкция от 05.07.2013 № 902

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.07.2013 р. N 902

Про затвердження Положення про ДЕПАРТАМЕНТ ЗОВНІШНІХ ЗНОСИН, ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ТА ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ та посадових інструкцій директора цього Департаменту і його заступників

Відповідно до статей 5, 11, пункту 3 частини першої статті 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 11 Закону України "Про державну службу", постанови Кабінету Міністрів України від 26.09.2012 N 887 "Про затвердження Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації", Методичних рекомендацій з розроблення положення про структурний підрозділ економічного розвитку і торгівлі місцевої державної адміністрації, затверджених наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 30.11.2012 N 1370, Довідника типових професійно-кваліфікаційних характеристик посад державних службовців, затвердженого наказом Національного агентства України з питань державної служби від 13.09.2011 N 11:

1. Затвердити (додаються):

Положення про ДЕПАРТАМЕНТ ЗОВНІШНІХ ЗНОСИН, ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ТА ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ;

посадові інструкції директора, заступника директора - начальника управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності, заступника директора - начальника управління інвестиційної діяльності та європейської інтеграції Департаменту зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності Луганської обласної державної адміністрації.

2. Попередити Осипенка Валерія Річардовича про зміну істотних умов праці - перейменування посади заступника начальника управління - начальника відділу міжнародних зв'язків управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації на посаду заступника директора - начальника управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Департаменту зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності Луганської обласної державної адміністрації і збільшення розміру посадового окладу.

3. Відділу кадрової роботи апарату облдержадміністрації (Полященко С. В.) вжити необхідних організаційних заходів щодо попередження про зміну істотних умов праці відповідно до статті 32 Кодексу законів про працю України працівника, зазначеного у пункті 2 цього розпорядження.

4. Установити, що Положення й посадові інструкції, затверджені цим розпорядженням, набирають чинності з 05.09.2013, і, водночас, вважати такими, що втратили чинність:

Тимчасове положення про управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності обласної державної адміністрації, затверджене розпорядженням голови облдержадміністрації від 24.01.2006 N 51;

посадові інструкції начальника та заступника начальника управління - начальника відділу міжнародних зв'язків управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності обласної державної адміністрації, затверджені розпорядженням голови облдержадміністрації від 04.06.2010 N 573.

5. Управлінню зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності обласної державної адміністрації (Осипенко В. Р.) здійснити заходи щодо державної реєстрації Положення про ДЕПАРТАМЕНТ ЗОВНІШНІХ ЗНОСИН, ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ТА ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Лозовського Е. М.

 

Голова

В. М. Пристюк

 

Опрос