Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении тарифов на платные услуги, предоставляемые коммунальным учреждением "Краснодонська стоматологічна поліклініка"

Областная государственная администрация
Распоряжение, Тарифы от 01.07.2013 № 869

Про затвердження тарифів на платні послуги, що надаються комунальною установою "Краснодонська стоматологічна поліклініка"

Розпорядження Луганської обласної державної адміністрації
від 1 липня 2013 р. N 869

Зареєстровано у Головному управлінні юстиції у Луганській області
18 липня 2013 р. за N 45/1353

Відповідно до статей 6, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постанов Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 р. N 1548 "Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)", від 17 вересня 1996 р. N 1138 "Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров'я та вищих медичних закладах освіти":

1. Затвердити тарифи на платні послуги із зубного протезування, що надаються комунальною установою "Краснодонська стоматологічна поліклініка" (додаються).

2. Затвердити тариф на стажування у комунальній установі "Краснодонська стоматологічна поліклініка" лікарів-інтернів, які закінчили державні вищі медичні заклади освіти на умовах контракту, у розмірі 488,13 грн. за місяць без урахування податку на додану вартість.

3. Розпорядження набирає чинності з дня його опублікування в газеті "Наша газета".

4. Управлінню інформаційної діяльності облдержадміністрації (Кушелева А. В.) забезпечити опублікування цього розпорядження у газеті "Наша газета".

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Репицького А. В.

Опрос