Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о ДЕПАРТАМЕНТЕ ЖИЛИЩНО-КОММУНАЛЬНОГО ХОЗЯЙСТВА И СТРОИТЕЛЬСТВА ЛУГАНСКОЙ ОБЛАСТНОЙ ГОСУДАРСТВЕННОЙ АДМИНИСТРАЦИИ, должностных инструкций директора Департамента и его заместителей

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение, Инструкция от 28.12.2012 № 1973
редакция действует с 11.03.2016

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28.12.2012 р. N 1973

Про затвердження Положення про ДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БУДІВНИЦТВА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ, посадових інструкцій директора Департаменту та його заступників

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
розпорядженнями Луганської обласної державної адміністрації
 від 8 травня 2013 року N 563
,
 від 11 березня 2016 року N 124

Відповідно до статей 5, 11 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 11 Закону України "Про державну службу", постанови Кабінету Міністрів України від 26.09.2012 N 887 "Про затвердження Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації", Довідника типових професійно-кваліфікаційних характеристик посад державних службовців, затвердженого наказом Національного агентства України з питань державної служби від 13.09.2011 N 11:

1. Затвердити Положення про ДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БУДІВНИЦТВА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ, що додається.

2. Затвердити посадові інструкції директора, заступника директора, заступника директора Департаменту - начальника управління експлуатації об'єктів житлово-комунального господарства, заступника директора Департаменту - начальника управління реформування житлово-комунального господарства, будівництва та економічного аналізу Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Луганської обласної державної адміністрації, що додаються.

3. Установити, що Положення й посадові інструкції, затверджені цим розпорядженням, набирають чинності з 01.01.2013, і, водночас, вважати такими, що втратили чинність:

Положення про Головне управління житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації, затверджене розпорядженням голови облдержадміністрації від 23.12.2006 N 1343 (зі змінами);

посадові інструкції начальника Головного управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації та його заступників, затверджені розпорядженням голови облдержадміністрації від 23.12.2006 N 1343.

 

Голова

В. М. Пристюк

 

ПОЛОЖЕННЯ
про ДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

(нова редакція)

1. ДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ (далі - Департамент) утворюється головою обласної держадміністрації, входить до її складу і забезпечує виконання покладених на нього завдань щодо забезпечення реалізації державної політики у галузі житлово-комунального господарства.

2. Департамент підпорядкований голові обласної держадміністрації, а також підзвітний і підконтрольний Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

3. Департамент у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, інших центральних органів виконавчої влади, розпорядженнями голови обласної держадміністрації, а також цим Положенням.

Опрос