Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о ДЕПАРТАМЕНТЕ ПРОМЫШЛЕННОСТИ И ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЯ ЛУГАНСКОЙ ОБЛАСТНОЙ ГОСУДАРСТВЕННОЙ АДМИНИСТРАЦИИ и должностных инструкций директора этого Департамента и его заместителей

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение, Инструкция от 17.12.2012 № 1835
редакция действует с 08.05.2013

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17.12.2012 р. N 1835

Про затвердження Положення про ДЕПАРТАМЕНТ ПРОМИСЛОВОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ та посадових інструкцій директора цього Департаменту та його заступників

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Луганської обласної державної адміністрації
 від 8 травня 2013 року N 563

Відповідно до статей 5, 11, пункту 3 частини першої статті 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 11 Закону України "Про державну службу", постанови Кабінету Міністрів України від 26.09.2012 N 887 "Про затвердження Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації", Довідника типових професійно-кваліфікаційних характеристик посад державних службовців, затвердженого наказом Національного агентства України з питань державної служби від 13.09.2011 N 11:

1. Затвердити Положення про ДЕПАРТАМЕНТ ПРОМИСЛОВОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ, що додається.

2. Затвердити посадові інструкції директора, заступника директора, заступника директора - начальника управління промисловості, заступника директора - начальника паливно-енергетичного управління Департаменту промисловості та енергозбереження Луганської обласної державної адміністрації, що додаються.

3. Установити, що Положення й посадові інструкції, затверджені цим розпорядженням, набирають чинності з 01.01.2013, і, водночас, вважати такими, що втратили чинність:

Положення про Головне управління промисловості та розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації, затверджене розпорядженням голови облдержадміністрації від 06.09.2005 N 712;

посадові інструкції начальника Головного управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, першого заступника начальника Головного управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, заступника начальника Головного управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації - начальника управління промисловості, заступника начальника Головного управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації - начальника паливно-енергетичного управління, затверджені розпорядженням голови облдержадміністрації від 31.10.2011 N 1396.

 

Голова

В. М. Пристюк

 

ПОЛОЖЕННЯ
ПРО ДЕПАРТАМЕНТ ПРОМИСЛОВОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

1. ДЕПАРТАМЕНТ ПРОМИСЛОВОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ утворюється головою обласної державної адміністрації у зв'язку з перейменуванням юридичної особи - ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВОСТІ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ, ідентифікаційний код 33766134, в ДЕПАРТАМЕНТ ПРОМИСЛОВОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ (далі - Департамент), який забезпечує виконання покладених на нього завдань.

2. Департамент підпорядкований голові обласної державної адміністрації, а також підзвітний і підконтрольний Міністерству енергетики та вугільної промисловості України (далі - Міненерговугілля), Міністерству економічного розвитку і торгівлі України (далі - Мінекономрозвитку).

3. Департамент у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами Міненерговугілля, Мінекономрозвитку, розпорядженнями голови обласної державної адміністрації та цим Положенням.

4. Основними завданнями Департаменту є:

Опрос