Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании рабочей группы по разработке мер по созданию национального природного парка "Сіверсько-Донецький" на территории Кременского района Луганской области

Областная государственная администрация
Распоряжение от 14.11.2011 № 1480

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.11.2011 р. N 1480

Про створення робочої групи з розробки заходів щодо створення національного природного парку "Сіверсько-Донецький" на території Кремінського району Луганської області

Відповідно до п. 9 ч. 1 ст. 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" та з метою відтворення та рекреаційного використання природного потенціалу кремінських лісів, покращення екологічної ситуації в області:

1. Створити робочу групу з розробки заходів щодо створення національного природного парку "Сіверсько-Донецький" на території Кремінського району Луганської області, затвердивши її склад, що додається.

2. Управлінню з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації (Борзенко М. О.), рекомендувати Державному управлінню охорони навколишнього природного середовища в Луганській області (Арапов О. А.), Кремінській райдержадміністрації (Рябінін В. І.) провести консультації з громадськістю щодо ставлення мешканців області до створення національного природного парку "Сіверсько-Донецький" на території Кремінського району Луганської області.

Опрос