Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О регулировании тарифов на инвентаризацию недвижимого имущества, на оформление прав собственности на объекты недвижимого имущества и регистрацию таких прав

Областная государственная администрация
Распоряжение от 08.11.2011 № 1442

Про регулювання тарифів на інвентаризацію нерухомого майна, на оформлення прав власності на об'єкти нерухомого майна та реєстрацію таких прав

Розпорядження Луганської обласної державної адміністрації
від 8 листопада 2011 року N 1442

Зареєстровано у Головному управлінні юстиції у Луганській області
16 листопада 2011 р. за N 91/1184

Відповідно до ст. 6, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.96 N 1548 "Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)":

1. Встановити тариф (вартість 1-ї норми часу) на інвентаризацію нерухомого майна, на оформлення прав власності на об'єкти нерухомого майна та реєстрацію таких прав, що надаються комунальним підприємством "Краснодонське міжрайонне бюро технічної інвентаризації", у розмірі 54,23 грн., в тому числі 9,04 грн. - податок на додану вартість.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос