Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно предоставления консультации по вопросу налогообложения расходов, проводимых за счет средств, классифицируемых как капитальные трансферты

Государственная налоговая администрация области
Письмо от 10.08.2011 № 15827/16-116

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ В ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ЛИСТ

від 10.08.2011 р. N 15827/16-116

(Витяг)

Державна податкова адміністрація в Луганській області на <...> запит <...>, надісланий до Комітету Верховної Ради з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики, щодо надання консультації з питання оподаткування витрат, які проводяться за рахунок коштів, що класифікуються як капітальні трансферти, повідомляє наступне.

Витрати на здійснення відповідних заходів згідно Порядку спрямування коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття на створення нових робочих місць для забезпечення зайнятості населення вугледобувних регіонів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.06.2010 р. N 527 (із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 17.03.2011 р. N 264 <...>), а саме придбання основних фондів, виконання будівельних, монтажних та інших робіт провадяться Замовником спільно з підприємствами - учасниками Програми за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, передбачених статтею 28 Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік".

ПКУ не визначає поняття "капітальні трансферти" з метою оподаткування доходів, отриманих з бюджету на фінансування зазначеної Програми.

Абзацом "а" підпункту 14.1.81 пункту 14.1 статті 14 ПКУ визначено поняття "капітальні інвестиції" - господарські операції, що передбачають придбання будинків, споруд, інших об'єктів нерухомої власності, інших основних засобів і нематеріальних активів, що підлягають амортизації відповідно до норм цього Кодексу.

Опрос