Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О согласовании ходатайства ООО "НАДРА ЛУГАНЩИНИ" относительно предоставления недр в пользование с целью геологического изучения, в том числе опытно-промышленной разработки природного газа Кудряшовской площади в Креминском, Новоайдарском и Попаснянском районах Луганской области

Областной совет народных депутатов
Решение от 25.02.2011 № 3/78

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Третя сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 25.02.2011 р. N 3/78

Про погодження клопотання ТОВ "НАДРА ЛУГАНЩИНИ" щодо надання надр у користування з метою геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки природного газу Кудряшівської площі в Кремінському, Новоайдарському та Попаснянському районах Луганської області

Додатково див. постанову
Луганського окружного адміністративного суду
від 20 квітня 2011 року
,
 ухвалу Донецького апеляційного адміністративного суду
 від 7 липня 2011 року

Розглянувши клопотання ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАДРА ЛУГАНЩИНИ" від 17.01.2011 N 806, на підставі погодження Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Луганській області від 13.01.2011 N 231, листа територіального управління Держгірпромнагляду по Луганській області від 31.12.2010 N 01-20/3416, керуючись ч. 2 ст. 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", п. 3 ст. 9 Кодексу України про надра, рішенням Луганської обласної ради від 30.08.2007 N 15/24, обласна рада вирішила:

Погодити клопотання ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАДРА ЛУГАНЩИНИ" ідентифікаційний код 34942720, щодо надання надр у користування з метою геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки природного газу Кудряшівської площі в Кремінському, Новоайдарському та Попаснянському районах Луганської області, з географічними координатами кутових точок ділянки надр NN 1 - 10 згідно з додатком до цього рішення, за умови оформлення права користування земельними ділянками та передбачення в містобудівних умовах і обмеженнях забудови земельних ділянок відрахування коштів на розвиток інженерно - транспортної та соціальної інфраструктури території відповідно до вимог чинного законодавства та з урахуванням виконання умов Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Луганській області.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос