Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О состоянии расчетов за потребленные энергоносители населением, предприятиями, учреждениями и организациями области и первоочередных заданиях относительно погашения задолженности по ним в текущем году

Областная государственная администрация
Распоряжение от 14.07.2010 № 778

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.07.2010 р. N 778

Про стан розрахунків за спожиті енергоносії населенням, підприємствами, установами і організаціями області та першочергові завдання щодо погашення заборгованості за них в поточному році

Відповідно до пункту 2 статті 20 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою забезпечення розрахунків за спожиті енергоносії:

1. Інформацію Головного управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації про стан розрахунків за спожиті енергоносії населенням, підприємствами, установами і організаціями області та першочергові завдання щодо погашення заборгованості за них в поточному році взяти до відома.

2. Указати начальнику Головного управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Махуренку С. В. на незадовільну роботу щодо погашення підприємствами та населенням заборгованості за спожиті енергоносії.

3. Запропонувати виконкомам міських рад міст обласного значення та райдержадміністраціям:

3.1. Здійснити заходи щодо погашення заборгованості за природний газ, спожитий в опалювальному сезоні 2009 - 2010 років, комунальних підприємств теплоенергетики до 1 жовтня 2010 року.

Опрос