Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Стандарта административной услуги по лицензированию хозяйственной деятельности по розничной торговле пестицидами и агрохимикатами (только регуляторами роста растений)

Областная государственная администрация
Распоряжение от 29.01.2010 № 76
Утратил силу

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.01.2010 р. N 76

Про затвердження Стандарту адміністративної послуги з ліцензування господарської діяльності з роздрібної торгівлі пестицидами та агрохімікатами (тільки регуляторами росту рослин)

Розпорядження скасовано
(згідно з розпорядженням Луганської обласної державної адміністрації
 від 18 червня 2010 року N 660)

На виконання підпункту 4 пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 17.07.2009 N 737 "Про заходи щодо упорядкування державних, у тому числі адміністративних послуг", керуючись Методичними рекомендаціями з розроблення стандартів адміністративних послуг, затвердженими наказом Міністерства економіки України від 12.07.2007 N 219, з метою забезпечення необхідного рівня доступності та якості надання адміністративної послуги:

1. Затвердити Стандарт адміністративної послуги з ліцензування господарської діяльності з роздрібної торгівлі пестицидами та агрохімікатами (тільки регуляторами росту рослин), що додається.

2. Управлінню у справах преси та інформації облдержадміністрації (Копанєва А. М.) та відділу інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату облдержадміністрації (Соломенцев А. В.) забезпечити оприлюднення Стандарту адміністративної послуги з ліцензування господарської діяльності з роздрібної торгівлі пестицидами та агрохімікатами (тільки регуляторами росту рослин) на офіційному веб-сайті облдержадміністрації.

Опрос