Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Стандарта административной услуги по лицензированию хозяйственной деятельности по централизованному водоснабжению и водоотводу

Областная государственная администрация
Распоряжение от 29.12.2009 № 1577
Утратил силу

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.12.2009 р. N 1577

Про затвердження Стандарту адміністративної послуги з ліцензування господарської діяльності із централізованого водопостачання та водовідведення

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Луганської обласної державної адміністрації
 від 1 лютого 2010 року N 81

Розпорядження скасовано
(згідно з розпорядженням Луганської обласної державної адміністрації
 від 18 червня 2010 року N 660)

На виконання підпункту 4 пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 17.07.2009 N 737 "Про заходи щодо упорядкування державних, у тому числі адміністративних послуг", керуючись Методичними рекомендаціями з розроблення Стандартів адміністративних послуг, затвердженими наказом Міністерства економіки України від 12.07.2007 N 219, з метою забезпечення необхідного рівня доступності і якості надання адміністративної послуги:

1. Затвердити Стандарт адміністративної послуги з ліцензування господарської діяльності із централізованого водопостачання, що додається.

2. Управлінню у справах преси та інформації облдержадміністрації (Копанєва А. М.) та відділу інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату облдержадміністрації (Соломенцев А. В.) забезпечити оприлюднення Стандарту адміністративної послуги з ліцензування господарської діяльності із централізованого водопостачання та водовідведення на офіційному веб-сайті облдержадміністрації.

Опрос