Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Стандарта административной услуги по лицензированию хозяйственной деятельности по производству тепловой энергии, транспортировке ее магистральными, местными (распределительными) тепловыми сетями, поставке тепловой энергии

Областная государственная администрация
Распоряжение от 29.12.2009 № 1576
Утратил силу

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.12.2009 р. N 1576

Про затвердження Стандарту адміністративної послуги з ліцензування господарської діяльності з виробництва теплової енергії, транспортування її магістральними, місцевими (розподільчими) тепловими мережами, постачання теплової енергії

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Луганської обласної державної адміністрації
 від 1 лютого 2010 року N 82

Розпорядження скасовано
(згідно з розпорядженням Луганської обласної державної адміністрації
 від 18 червня 2010 року N 660)

На виконання підпункту 4 пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 17.07.2009 N 737 "Про заходи щодо упорядкування державних, у тому числі адміністративних послуг", керуючись Методичними рекомендаціями з розроблення стандартів адміністративних послуг, затвердженими наказом Міністерства економіки України від 12.07.2007 N 219, з метою забезпечення необхідного рівня доступності і якості надання адміністративної послуги:

1. Затвердити Стандарт надання адміністративної послуги з ліцензування господарської діяльності з виробництва теплової енергії, транспортування її магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, постачання теплової енергії, що додається.

2. Управлінню у справах преси та інформації облдержадміністрації (Копанєва А. М.) та відділу інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату облдержадміністрації (Соломенцев А. В.) забезпечити оприлюднення Стандарту адміністративної послуги з ліцензування господарської діяльності з виробництва теплової енергії, транспортування її магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, постачання теплової енергії на офіційному веб-сайті облдержадміністрації.

Опрос