Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Плана мер по созданию беспрепятственной жизненной среды для лиц с ограниченными физическими возможностями и других маломобильных групп населения на 2009 - 2015 годы

Областная государственная администрация
Распоряжение, План от 28.10.2009 № 1219

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28.10.2009 р. N 1219

Про затвердження Плану заходів щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення на 2009 - 2015 роки

На виконання п. 2 постанови Кабінету Міністрів України від 29.07.2009 N 784 "Про затвердження плану заходів щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення на 2009 - 2015 роки "Безбар'єрна Україна":

1. Затвердити План заходів щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення на 2009 - 2015 роки (далі - План заходів, додається).

2. Структурним підрозділам облдержадміністрації, які є виконавцями Плану заходів, виконкомам міських рад міст обласного значення, районним державним адміністраціям щороку до 10 грудня надавати Головному управлінню житлово-комунального господарства, управлінню містобудування та архітектури, управлінню транспорту та зв'язку облдержадміністрації інформацію про хід виконання Плану заходів за відповідними напрямами для її узагальнення та подання до 30 грудня відповідно Міністерству з питань житлово-комунального господарства України, Міністерству регіонального розвитку та будівництва України та Міністерству транспорту та зв'язку України.

3. Управлінню у справах преси та інформації облдержадміністрації забезпечити висвітлення в місцевих засобах масової інформації заходів щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та маломобільних груп населення.

Опрос