Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О распределении субвенции из государственного бюджета местным бюджетам для проведения выборов депутатов Верховной Рады Автономной Республики Крым, местных советов и сельских, поселковых, городских голов

Областная государственная администрация
Распоряжение от 10.12.2008 № 1721

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10.12.2008 р. N 1721

Про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для проведення виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів

Відповідно до статті 53 Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України", статті 82 Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів", згідно з розписом державного бюджету на забезпечення підготовки та проведення призначених позачергових місцевих виборів та у відповідності з пунктом 9 рішення Луганської обласної ради від 23.01.2008 N 20/12 "Про обласний бюджет на 2008 рік":

1. Затвердити розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для проведення виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів в обсягах, що додаються.

2. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації (Балковий Ю. І.) підготувати відповідні зміни до рішення обласної ради від 23.01.2008 N 20/12 "Про обласний бюджет на 2008 рік".

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Кривулю В. М.

Опрос