Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Положение о Главном управлении агропромышленного развития облгосадминистрации

Областная государственная администрация
Распоряжение от 24.06.2008 № 819

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.06.2008 р. N 819

Про внесення змін до Положення про ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Відповідно до ст. 5 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постанови Кабінету Міністрів України від 25.07.2007 N 967 "Про затвердження типових положень про Головне управління агропромислового розвитку обласної, управління агропромислового розвитку Севастопольської міської, районної державних адміністрацій" та з метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства положення про ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ:

1. Внести зміни до Положення про ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 26.09.2005 N 796, затвердивши його у новій редакції (додається).

2. Вважати таким, що втратило чинність Положення про Головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, затверджене розпорядженням голови облдержадміністрації від 26.09.2005 N 796.

3. Начальнику Головного управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Хворостяненку С. І. здійснити заходи щодо державної реєстрації змін до Положення про ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Ольшанського О. П.

 

Перший заступник голови,
виконуючий обов'язки голови
обласної держадміністрації
 

 
 
Ю. Є. Ареф'єв
 

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос