Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об итогах отбора кандидатов в военно-учебные заведения из числа гражданской молодежи в 2007 году и задачах на 2008 год

Областная государственная администрация
Распоряжение от 27.09.2007 № 1213

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.09.2007 р. N 1213

Про підсумки відбору кандидатів до військово-навчальних закладів із числа цивільної молоді у 2007 році та задачі на 2008 рік

Згідно із Законом України "Про військовий обов'язок і військову службу" в містах і районах області у 2007 році проводилася робота з відбору кандидатів і підготовки їх для вступу до вищих військово-навчальних закладів. Усього успішно пройшли тестування та професійний відбір і направлені для складання вступних іспитів 163 юнака, з яких 65, або 40 %, зараховані до військово-навчальних закладів.

Ефективно та системно проводилася ця робота в Ленінському та Жовтневому районах м. Луганська, містах: Первомайську та Стаханові, де забезпечено якісний відбір кандидатів і створено необхідні умови для їх підготовки з екзаменаційних дисциплін.

Низький загальноосвітній рівень підготовки під час вступних іспитів виявили кандидати, яких відібрано з міста Ровеньків, а також Новоайдарського і Сватівського районів. Жоден із них не був зарахований до вищих військових навчальних закладів через незадовільне складання іспитів або не пройшов за конкурсом.

Недостатньо інформувалась молодь регіональними засобами масової інформації з питань вступу до вищих військових навчальних закладів.

З метою покращання військово-професійної орієнтації цивільної молоді та підвищення рівня їх підготовки для вступу до вищих військово-навчальних закладів у 2008 році:

Опрос