Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О комплексной проверке работы с обращениями граждан ООО "Луганське енергетичне об'єднання"

Областная государственная администрация
Распоряжение от 10.05.2007 № 527

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10.05.2007 р. N 527

Про комплексну перевірку роботи із зверненнями громадян ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання"

У зв'язку із зростанням кількості звернень громадян до органів державної влади щодо неналежної якості електропостачання, відключення від електропостачання окремих споживачів, населених пунктів, підприємств водопостачання без попередження в установлені строки ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" та відсутність відповідних заходів реагування з боку керівництва зазначеного підприємства, з метою перевірки стану роботи ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" зі зверненнями громадян, відповідно до статті 19 Закону України "Про звернення громадян", керуючись пунктом 3 статті 25 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Затвердити склад комісії з комплексної перевірки стану роботи ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" зі зверненнями громадян щодо неналежного забезпечення електроенергією населення області (далі - Комісія), що додається.

2. Комісії провести перевірку у період з 15 до 25.05.2007 та надати узагальнені результати підсумковим актом до 30.05.2007.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос