Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О распределении годовых объемов субвенции из государственного бюджета местным бюджетам для погашения задолженности прошлых лет по разнице в тарифах на тепловую энергию, услуги по водоснабжению и водоотводу, утвержденных для населения

Областная государственная администрация
Распоряжение от 21.06.2006 № 604

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21.06.2006 р. N 604

Про розподіл річних обсягів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для погашення заборгованості минулих років з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з водопостачання і водовідведення, затверджених для населення

Відповідно до ст. 116 Закону України "Про Державний бюджет України на 2006 рік", на виконання Порядку перерахування у 2006 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для погашення заборгованості минулих років з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з водопостачання і водовідведення, затверджених для населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.05.2006 N 705, та листа Міністерства фінансів України від 08.06.2006 N 31-14020-01-21/12364:

1. Затвердити розподіл річних обсягів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для погашення заборгованості минулих років з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з водопостачання і водовідведення, затверджених для населення (додається).

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Тітамира О. М.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос