Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О выделении средств из резервного фонда областного бюджета

Областная государственная администрация
Распоряжение от 03.02.2006 № 86
редакция действует с 23.02.2006

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.02.2006 р. N 86

Про виділення коштів з резервного фонду обласного бюджету

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Луганської обласної державної адміністрації
 від 23 лютого 2006 року N 184

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.03.2002 N 415 "Про затвердження Порядку використання коштів резервного фонду бюджету", рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та на підставі звернення виконавчого комітету Луганської міської ради щодо надання фінансової допомоги для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла в місті Луганську внаслідок вибухів природного газу в приміщеннях будівлі АТЗТ "Донецьке спеціалізоване управління "Промзв'язокмонтаж" N 416" за адресою: вул. 1-а Лінія, буд. 10, та в приватному будинку за адресою: вул. Комунальна, буд. 2:

1. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації (Балковий Ю. І.) виділити Луганській міській раді (Бурлаченко Є. Д.) асигнування в сумі 274780 (двісті сімдесят чотири тисячі сімсот вісімдесят) гривень з резервного фонду обласного бюджету, з метою придбання квартир на вторинному ринку житла м. Луганська для постраждалих від вибухів, за кодом економічної класифікації КЕК 2121 "Придбання житла".

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос