Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Программе развития социальной сферы села Луганской области на период до 2005 года

Областная государственная администрация
Распоряжение, Программа от 27.12.2002 № 834

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.12.2002 р. N 834

Про Програму розвитку соціальної сфери села Луганської області на період до 2005 року

На виконання Указу Президента України від 15 липня 2002 року N 640 "Про першочергові заходи щодо підтримки розвитку соціальної сфери села" та постанови Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2002 року N 1405 "Про орієнтовні обсяги введення в експлуатацію будівництва, реконструкції і відновлення об'єктів соціальної сфери села", з метою забезпечення життєдіяльності сільського населення області, подальшого розвитку соціальної сфери села в умовах реформування аграрного сектору економіки:

1. Затвердити Програму розвитку соціальної сфери села Луганської області на період до 2005 року (додається).

2. Визначити орієнтовні обсяги введення в експлуатацію закінчених будівництвом, реконструйованих і відновлених об'єктів соціальної сфери села та індивідуального житлового будівництва на селі на період до 2005 року згідно з додатками 1 - 13.

3. Доручити райдержадміністраціям, виконавчому комітету Свердловської міської ради розробити місцеві програми розвитку соціальної сфери села.

4. Райдержадміністраціям, виконавчому комітету Свердловської міської ради щороку до 15 березня надавати Головному управлінню сільського господарства і продовольства облдержадміністрації (Іванов В. О.):

- проекти переліків об'єктів соціального призначення, які заплановано будувати у сільських населених пунктах з використанням коштів Державного бюджету України;

Опрос