Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обеспечении исполнения постановления Кабинета Министров Украины от 11.04.2002 г. N 497 относительно передачи функций назначения и выплаты пенсий органам Пенсионного фонда Украины

Областная государственная администрация
Распоряжение от 16.05.2002 № 291

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.05.2002 р. N 291

Про забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.04.2002 р. N 497 щодо передачі функцій призначення та виплати пенсій органам Пенсійного фонду України

На виконання Закону України від 17.01.2002 р. N 2981-III "Про внесення змін до деяких законів України" та постанови Кабінету Міністрів України від 11.04.2002 р. N 497 "Про забезпечення виконання функцій з призначення і виплати пенсій органами Пенсійного фонду":

1. Затвердити склад комісії щодо передачі органам Луганського обласного управління Пенсійного фонду України функцій призначення та виплати пенсій (додається). Покласти на неї розгляд питань, пов'язаних із забезпеченням передачі функцій призначення та виплати пенсій органам Пенсійного фонду України в Луганській області.

2. Затвердити заходи щодо передачі органам Пенсійного фонду України в Луганській області функцій призначення та виплати пенсій (додаються).

3. Затвердити графік передачі функцій з призначення і виплати пенсій органам Пенсійного фонду України в Луганській області (додається).

4. Зобов'язати голів райдержадміністрацій і рекомендувати міським головам та головам районних рад м. Луганська:

4.1. Розглянути питання щодо створення міських та районних робочих груп для вирішення питань щодо передачі на місцях функцій призначення й виплати пенсій, забезпечити виконання графіка передачі функцій призначення та виплати пенсій органам Пенсійного фонду України в Луганській області. 

4.2. Вжити заходів із забезпечення міськрайвідділів Пенсійного фонду України в Луганській області службовими приміщеннями, необхідними для належного виконання покладених на них функцій, згідно з встановленими технічними та санітарно-гігієнічними нормами.

4.3. Розглянути питання щодо приведення штатної чисельності працівників управлінь праці та соціального захисту населення райдержадміністрацій і міських рад з урахуванням нових функцій.

4.4. Здійснити заходи щодо переведення спеціалістів з призначення й виплати пенсій з управлінь праці та соціального захисту населення райдержадміністрацій і міських рад до відповідних підрозділів органів Пенсійного фонду України в Луганській області згідно із чинним законодавством про працю України.

Опрос