Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об усилении охраны хвойных насаждений в предновогодний период на территории Луганской области

Областная государственная администрация
Распоряжение от 20.12.2000 № 767

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.12.2000 р. N 767

Про посилення охорони хвойних насаджень в передноворічний період на території Луганської області

Хвойним насадженням області в новорічні свята завдається велика шкода від самовільних порубок з метою здобуття незаконним шляхом новорічних ялинок. У 1999 році на території області здійснено незаконних порубок дерев хвойних порід у кількості 1291 шт. За фактами незаконних порубок до різних видів відповідальності притягнуто 756 чоловік. Збитки від незаконних порубок склали 154,9 тис. грн.

З метою посилення охорони хвойних насаджень та попередження самовільних порубок у передноворічний період:

1. Державному лісогосподарському об'єднанню "Луганськліс" (Янченко В. І.), дирекції по перевезенню вантажів та пасажирів Донецької залізниці (Марченко М. І.), Луганському обласному об'єднанню Державних дорожніх підприємств (Веригін Л. М.) силами своїх підрозділів із залученням громадськості забезпечити охорону хвойних насаджень, закріплених за вказаними установами, від самовільних порубок у передноворічний період.

2. Виконкомам міських рад та головам райдержадміністрацій вжити заходів щодо попередження самовільних порубок хвойних насаджень з метою заготівлі та незаконної реалізації новорічних ялинок.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос