Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О состоянии пожарной безопасности объектов, населенных пунктов области и мерах по ее улучшения

Областная государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 01.03.2000 № 117
Утратил силу

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.03.2000 р. N 117

Про стан пожежної безпеки об'єктів, населених пунктів області та заходи щодо її поліпшення

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Луганської обласної державної адміністрації
 від 10 травня 2001 року N 254

Розпорядження скасовано
(згідно з розпорядженням Луганської обласної державної адміністрації
 від 18 липня 2005 року N 495)

Незважаючи на заходи, які вживаються з метою зміцнення протипожежного захисту об'єктів і населених пунктів, обстановка з пожежами залишається складною.

За останні 5 років у Луганській області відбулося більш ніж 15 тисяч пожеж, на яких загинуло 603 чоловіка, знищено 279 одиниць техніки, біля 3000 житлових будинків, понад 10000 га лісових насаджень. Пожежами нанесено прямих збитків на загальну суму понад 25 млн. гривень. Тільки в поточному році зареєстровано 2740 пожеж, у тому числі 96 - на об'єктах соціально-культурного призначення, 110 - об'єктах промисловості та торгівлі. Не на належному рівні вирішуються питання протипожежного захисту на об'єктах культури та освіти.

Залишається незадовільним стан пожежної безпеки сільськогосподарських підприємств. Біля 200 тваринницьких комплексів експлуатуються з несправними системами електропостачання, кожне п'яте не забезпечено в достатній кількості первинними засобами пожежогасіння.

Найбільш уражені пожежами міста: Луганськ, Лисичанськ, Сєверодонецьк, Антрацит; Новоайдарський, Перевальський, Станично-Луганський райони.

У незадовільному стані знаходиться організація пожежогасіння в сільській місцевості. Досі у 15 населених пунктах, які не охороняються державною пожежною охороною, не створені сільські пожежні команди або інші види пожежної охорони. Найгірше ці питання вирішені в Краснодонському, Білокуракинському, Попаснянському, Станично-Луганському районах.

У зв'язку з цим гасіння пожеж у сільській місцевості проводиться з великим запізненням і супроводжується важкими наслідками. За останні 5 років у сільській місцевості відбулося понад 3000 пожеж, загинуло 280 чоловік, знищено та ушкоджено біля 2000 житлових будинків, 210 одиниць техніки, 190 голів худоби, 3000 тонн грубих кормів.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос