Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно использования световозвращающих элементов пешеходами

Комментарий к проекту закона Украины от 27.12.2019 № 2694
Дата рассмотрения: 27.12.2019 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання світлоповертальних елементів пішоходами" від 27 грудня 2019 року за N 2694, внесений народними депутатами України О. Бакумовим, В. Медяником та В. Неклюдовим (перше читання)

Історія питання

Відповідно до статті 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (надалі - Кодекс) його завданням є охорона прав і свобод громадян, власності, конституційного ладу України, прав і законних інтересів підприємств, установ і організацій, встановленого правопорядку, зміцнення законності, запобігання правопорушенням, виховання громадян у дусі точного і неухильного додержання Конституції і законів України, поваги до прав, честі і гідності інших громадян, до правил співжиття, сумлінного виконання своїх обов'язків, відповідальності перед суспільством.

Стаття 127 Кодексу встановлює адміністративну відповідальність за порушення правил дорожнього руху пішоходами, велосипедистами та особами, які керують гужовим транспортом, і погоничами тварин.

Закон України "Про дорожній рух" (надалі - Закон) визначає правові та соціальні основи дорожнього руху з метою захисту життя та здоров'я громадян, створення безпечних і комфортних умов для учасників руху та охорони навколишнього природного середовища.

Основні права і обов'язки пішохода встановлені статтею 17 Закону.

Сутність

Опрос