Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно предупреждения неблагоприятного воздействия загрязнения воздушной среды на здоровье населения

Комментарий к проекту закона Украины от 21.10.2019 № 2296
Дата рассмотрения: 21.10.2019 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо запобігання несприятливому впливу забруднення повітряного середовища на здоров'я населення" від 21 жовтня 2019 року за N 2296, внесений народними депутатами України М. Радуцьким, Я. Зінкевич, М. Макаренком та іншими (перше читання)

Історія питання

Закон України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" регулює суспільні відносини, які виникають у сфері забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя, визначає відповідні права і обов'язки державних органів, підприємств, установ, організацій та громадян, встановлює порядок організації державної санітарно-епідеміологічної служби і здійснення державного санітарно-епідеміологічного нагляду в Україні.

Гігієнічні вимоги до атмосферного повітря в населених пунктах, повітря у виробничих та інших приміщеннях встановлені статтею 19 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення".

Стаття 24 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" присвячена захисту населення від шкідливого впливу шуму, неіонізуючих випромінювань та інших фізичних факторів.

Опрос