Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О мерах по предупреждению и уменьшению употребления табачных изделий и их вредного воздействия на здоровье населения" относительно запрещения табачных изделий с характерным вкусом или запахом

Комментарий к проекту закона Украины от 07.09.2018 № 9073
Дата рассмотрения: 07.09.2018 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення" щодо заборони тютюнових виробів з характерним смаком чи запахом" від 7 вересня 2018 року за N 9073, внесений народними депутатами України А. Котом, О. Юринець, В. Петьовкою та іншими (перше читання)

Історія питання

Закон України "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення" (надалі - Закон) визначає основні принципи та напрями державної політики щодо попередження куріння тютюнових виробів, зниження рівня їх вживання серед населення, обмеження доступу до них дітей, охорони здоров'я населення від шкоди, що завдається їхньому здоров'ю внаслідок розвитку захворювань, інвалідності, а також смертності, спричинених курінням тютюнових виробів чи іншим способом їх вживання.

Опрос