Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об органах и лицах, осуществляющих принудительное исполнение судебных решений и решений других органов" (относительно ограничения размера вознаграждения)

Комментарий к проекту закона Украины от 22.08.2017 № 7037
Дата рассмотрения: 22.08.2017 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів" (щодо обмеження розміру винагороди)" від 22 серпня 2017 року за N 7037, внесений народним депутатом України Є. Мураєвим (перше читання)

Історія питання

Закон України "Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів" N 1403-VIII від 2 червня 2016 року (надалі - Закон) визначає основи організації та діяльності з примусового виконання судових рішень і рішень інших органів (посадових осіб) органами державної виконавчої служби та приватними виконавцями, їхні завдання та правовий статус.

Відповідно до статті 13 Закону заробітна плата працівника органу державної виконавчої служби складається з посадового окладу, премії, доплати за ранг та надбавки за вислугу років, винагороди, а також інших надбавок згідно із законодавством. Порядок виплати та розміри винагород працівникам органів державної виконавчої служби встановлюються Кабінетом Міністрів України.

Стаття 31 Закону присвячена винагороді приватного виконавця та авансуванню витрат виконавчого провадження.

Згідно частини 3 статті 31 Закону основна винагорода приватного виконавця залежно від виконавчих дій, що підлягають вчиненню у виконавчому провадженні, встановлюється у вигляді:

Опрос