Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О местном самоуправлении в Украине" (относительно обеспечения права на льготный проезд наименее защищенным слоям населения)

Комментарий к проекту закона Украины от 20.05.2015 № 2919
Дата рассмотрения: 04.06.2015 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо забезпечення права на пільговий проїзд найменш захищеним верствам населення)" від 20 травня 2015 року за N 2919, внесений народними депутатами України О. Домбровським, Г. Заболотним, І. Споришем та іншими (переш читання)

Історія питання

Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні" N 280/97-ВР від 21 травня 1997 року (надалі - Закон) відповідно до Конституції України визначає систему та гарантії місцевого самоврядування в Україні, засади організації та діяльності, правового статусу і відповідальності органів та посадових осіб місцевого самоврядування.

Повноваження виконавчих органів сільських, селищних, міських рад в галузі житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв'язку встановлені статтею 30 Закону.

Стаття 43 Закону визначає питання, які вирішуються районними і обласними радами виключно на їх пленарних засіданнях.

Сутність

Опрос