Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об электроэнергетике" относительно запрещения отключения объектов централизованного водоснабжения и водоотвода от системы энергоснабжения

Комментарий к проекту закона Украины от 16.04.2015 № 2653
Дата рассмотрения: 16.04.2015 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до Закону України Закону України "Про електроенергетику" від 16 квітня 2015 року за N 2653, внесений народними депутатами України Б. Матківським, О. Дехтярчуком, О. Мусієм та іншими (перше читання)

Історія питання

Закон України "Про електроенергетику" N 575/97-ВР від 16 жовтня 1997 року визначає правові, економічні та організаційні засади діяльності в електроенергетиці і регулює відносини, пов'язані з виробництвом, передачею, розподілом, постачанням і використанням енергії, забезпеченням енергетичної безпеки України, конкуренцією та захистом прав споживачів і працівників галузі.

Стаття 5 Закону України "Про електроенергетику" визначає державну політику в електроенергетиці.

Права, обов'язки та відповідальність енергопостачальників і електропередавальних організацій встановлені статтею 24 Закону України "Про електроенергетику".

Стаття 26 Закону України "Про електроенергетику" визначає обов'язки та відповідальність споживачів енергії.

Закон України "Про питну воду та питне водопостачання" N 2918-III від 10 січня 2002 року визначає правові, економічні та організаційні засади функціонування системи питного водопостачання, спрямовані на гарантоване забезпечення населення якісною та безпечною для здоров'я людини питною водою.

Стаття 6 Закону України "Про питну воду та питне водопостачання" визначає принципи державної політики у сфері питної води та питного водопостачання.

Сутність

Опрос