Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О порядке осуществления расчетов в иностранной валюте"

Комментарий к проекту закона Украины от 10.04.2015 № 2638
Дата рассмотрения: 10.04.2015 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті" від 10 квітня 2015 року за N 2638, внесений народними депутатами України М. Бурбаком та В. Корчиком (перше читання)

Історія питання

Відповідно до статті 1 Закону України "Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті" виручка резидентів у іноземній валюті підлягає зарахуванню на їх валютні рахунки в уповноважених банках у строки виплати заборгованостей, зазначені в контрактах, але не пізніше 180 календарних днів з дати митного оформлення (виписки вивізної вантажної митної декларації) продукції, що експортується, а в разі експорту робіт (послуг), прав інтелектуальної власності - з моменту підписання акта або іншого документа, що засвідчує виконання робіт, надання послуг, експорт прав інтелектуальної власності. Перевищення зазначеного строку потребує висновку центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері економічного розвитку. При поміщенні товарів у митний режим переробки за межами митної території строк повернення цих товарів або продуктів їх переробки на митну територію України у митному режимі імпорту визначається відповідно до Митного кодексу України. Національний банк України має право запроваджувати на строк до шести місяців інші строки розрахунків, ніж вищезазначені.

Стаття 6 Закону України "Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті" визначає умови продовження строків зарахування виручки резидентів в іноземній валюті на їх валютні рахунки.

Сутність

Опрос