Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины (относительно финансового обеспечения работников судебной системы)

Комментарий к проекту закона Украины от 10.04.2015 № 2630
Дата рассмотрения: 10.04.2015 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України (щодо фінансового забезпечення працівників судової системи)" від 10 квітня 2015 року за N 2630, внесений народними депутатами України В. Пинзеником, О. Черваковою, С. Власенком та М. Найємом (перше читання)

Історія питання

Стаття 6 Закону України "Про Вищу раду юстиції" N 22/98-ВР від 15 січня 1998 року встановлює вимоги до членів Вищої ради юстиції та гарантії їх діяльності.

Члени Вищої ради юстиції, крім тих, які входять до її складу за посадою, здійснюють свої повноваження на постійній основі. На час виконання цих повноважень члени Вищої ради юстиції з числа суддів та прокурорів відряджаються до Вищої ради юстиції із збереженням за ними посад, які вони обіймали на момент призначення членами Вищої ради юстиції. Посадовий оклад члена Вищої ради юстиції встановлюється у розмірі винагороди судді Верховного Суду України (частина 4 статті 6 Закону України "Про Вищу раду юстиції").

Закон України "Про судоустрій і статус суддів" N 2453-VI від 7 липня 2010 року визначає організацію судової влади та здійснення правосуддя в Україні, що функціонує на засадах верховенства права відповідно до європейських стандартів і забезпечує право кожного на справедливий суд.

Опрос