Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 2 Закона Украины "Об особенностях осуществления закупок в отдельных сферах хозяйственной деятельности" (относительно усовершенствования отдельных процедур закупок)

Комментарий к проекту закона Украины от 03.04.2015 № 2547
Дата рассмотрения: 16.06.2015 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до статті 2 Закону України "Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності" (щодо удосконалення окремих процедур закупівель)" від 3 квітня 2015 року за N 2547, внесений народними депутатами України Н. Южаніною та Г. Чекітою (перше читання)

Історія питання

Закон України "Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності" N 4851-VI від 24 травня 2012 року (надалі - Закон) встановлює правові та економічні засади здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності, визначених Законом.

Стаття 2 Закону визначає сферу його застосування.

Відповідно до частини 1 статті 2 Закону його дія поширюється на суб'єктів, які є замовниками відповідно до статті 1 Закону та провадять діяльність, зокрема, у таких сферах:

- забезпечення виробництва, транспортування та постачання теплової енергії;

- забезпечення виробництва, передачі, розподілу, купівлі-продажу, постачання електричної енергії та централізованого диспетчерського (оперативно-технологічного) управління об'єднаною енергетичною системою України;

- забезпечення виробництва, транспортування та постачання питної води.

Опрос