Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений и дополнений в Уголовный кодекс Украины (относительно уголовной ответственности за публичное отрицание факта военной агрессии страной, признанной Верховной Радой Украины страной-агрессором)

Комментарий к проекту закона Украины от 27.03.2015 № 2486
Дата рассмотрения: 27.03.2015 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін і доповнень до Кримінального Кодексу України (щодо кримінальної відповідальності за публічне заперечення факту військової агресії країною, яка визнана Верховною Радою України країною-агресором)" від 27 березня 2015 року за N 2486, внесений народними депутатами України Ю. Чижмарем та О. Ляшком (перше читання)

Історія питання

Кримінальний кодекс України від 5 квітня 2001 року має своїм завданням правове забезпечення охорони прав і свобод людини і громадянина, власності, громадського порядку та громадської безпеки, довкілля, конституційного устрою України від злочинних посягань, забезпечення миру і безпеки людства, а також запобігання злочинам. Для здійснення цього завдання Кримінальний кодекс України визначає, які суспільно небезпечні діяння є злочинами та які покарання застосовуються до осіб, що їх вчинили.

Опрос