Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно первоочередного призыва на военную службу во время мобилизации граждан, уклоняющихся от уплаты алиментов

Комментарий к проекту закона Украины от 13.03.2015 № 2370
Дата рассмотрения: 13.03.2015 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергового призову на військову службу під час мобілізації громадян, які ухиляються від сплати аліментів" від 13 березня 2015 року за N 2370, внесений народними депутатами України А. Помазановим, Н. Новак, Д. Сторожуком та іншими (перше читання)

Закон України "Про виконавче провадження" N 606-XIV від 21 квітня 1999 року визначає умови і порядок виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб), що відповідно до закону підлягають примусовому виконанню у разі невиконання їх у добровільному порядку.

Стаття 74 Закону України "Про виконавче провадження" встановлює порядок стягнення аліментів.

Закон України "Про військовий обов'язок і військову службу" N 2232-XII від 25 березня 1992 року здійснює правове регулювання відносин між державою і громадянами України у зв'язку з виконанням ними конституційного обов'язку щодо захисту Вітчизни.

Відстрочка від призову на строкову військову службу регулюється статтею 17 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу".

Опрос