Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно усовершенствования порядка призыва на военную службу медицинских работников)

Комментарий к проекту закона Украины от 16.02.2015 № 2145
Дата рассмотрения: 16.02.2015 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо удосконалення порядку призову на військову службу медичних працівників)" від 16 лютого 2015 року за N 2145, внесений народними депутатами України К. Яринічем, А. Кузьменком та О. Горбуновим (перше читання)

Історія питання

Закон України "Про військовий обов'язок і військову службу" N 2232-XII від 25 березня 1992 року здійснює правове регулювання відносин між державою і громадянами України у зв'язку з виконанням ними конституційного обов'язку щодо захисту Вітчизни.

Стаття 17 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" встановлює порядок надання відстрочки від призову на строкову військову службу.

Закон України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" N 3543-XII від 21 жовтня 1993 року встановлює правові основи мобілізаційної підготовки та мобілізації в Україні, визначає засади організації цієї роботи, повноваження органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, а також обов'язки підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності, повноваження і відповідальність посадових осіб та обов'язки громадян щодо здійснення мобілізаційних заходів.

Опрос