Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно устранения коммерциализации власти

Комментарий к проекту закона Украины от 13.02.2015 № 2143
Дата рассмотрения: 13.02.2015 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення комерціалізації влади" від 13 лютого 2015 року за N 2143, внесений народними депутатами України О. Продан, В. Пинзеником, О. Сироїд та іншими (перше читання)

Сутність

Із частини 13 статті 15 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" проектом передбачено виключити такі положення:

- за бажанням заявника можуть надаватися інші платні послуги, пов'язані з державною реєстрацією речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Розмір плати за надання таких послуг встановлюється Кабінетом Міністрів України;

- Кабінетом Міністрів України можуть бути встановлені скорочені терміни надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Розмір плати за скорочення термінів надання таких послуг встановлюється Кабінетом Міністрів України.

Відповідно до нової редакції частини 4 статті 8 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" працівник відділу державної реєстрації актів цивільного стану є державним службовцем (зараз - працівник відділу державної реєстрації актів цивільного стану є державним службовцем. Оплата праці працівника відділу державної реєстрації актів цивільного стану складається з посадового окладу, премії, доплати за ранг та надбавки за вислугу років, а також інших надбавок згідно із законодавством. За виконання визначених цим Законом функцій працівники відділу державної реєстрації актів цивільного стану одержують винагороду в розмірі та порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України).

Опрос