Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О государственном заказе строительства временного жилья для внутренне перемещенных лиц

Комментарий к проекту закона Украины от 11.12.2014 № 1442
Дата рассмотрения: 11.12.2014 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про державне замовлення будівництва тимчасового житла для внутрішньо переміщених осіб" від 11 грудня 2014 року за N 1442, внесений народними депутатами України Н. Королевською, Ю. Солодом та Ю. Павленком (перше читання)

Сутність

Стаття 1 законопроекту надає визначення термінам, які в ньому застосовуються. Так, наприклад, державне замовлення будівництва тимчасового житла для внутрішньо переміщених осіб - це засіб державного регулювання, направлений на формування фонду житла соціального призначення для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

Державне замовлення будівництва тимчасового житла для внутрішньо переміщених осіб забезпечується за рахунок коштів державного бюджету. Обсяг коштів для замовлення будівництва тимчасового житла для внутрішньо переміщених осіб передбачається в законі про державний бюджет України на відповідний рік та має становити не менше 1 % суми видатків державного бюджету України на відповідний рік (стаття 2 проекту).

Відповідно до статті 3 законопроекту держава виступає гарантом за зобов'язаннями державних замовників. Державне замовлення формується центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну житлову політику і політику у сфері будівництва, архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства за поданням державних замовників. Координація діяльності державних замовників щодо розміщення та виконання державного замовлення здійснюється центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну житлову політику і політику у сфері будівництва, архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства.

Опрос