Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О дошкольном образовании" (относительно расширения возможностей родителей в получении их детьми образования в дошкольных учебных заведениях государственной и коммунальной формы собственности)

Комментарий к проекту закона Украины от 11.12.2014 № 1437
Дата рассмотрения: 11.12.2014 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про дошкільну освіту" щодо розширення можливостей батьків у здобутті їх дітьми освіти у дошкільних навчальних закладах державної та комунальної форми власності" від 11 грудня 2014 року за N 1437, внесений народними депутатами України А. Гордєєвим, І. Вінником, О. Співаковським та С. Хланєм (перше читання)

Історія питання

Закон України "Про дошкільну освіту" N 2628-III від 11 липня 2001 року (надалі - Закон) визначає правові, організаційні та фінансові засади функціонування і розвитку системи дошкільної освіти, яка забезпечує розвиток, виховання і навчання дитини, грунтується на поєднанні сімейного та суспільного виховання, досягненнях вітчизняної науки, надбаннях світового педагогічного досвіду, сприяє формуванню цінностей демократичного правового суспільства в Україні.

Опрос