Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в статью 9 Закона Украины "Об упорядочении вопросов, связанных с обеспечением ядерной безопасности" (относительно размещения средств финансового резерва)

Комментарий к проекту закона Украины от 11.12.2014 № 1422
Дата рассмотрения: 11.12.2014 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення зміни до статті 9 Закону України "Про впорядкування питань, пов'язаних із забезпеченням ядерної безпеки" (щодо розміщення коштів фінансового резерву)" від 11 грудня 2014 року за N 1422, внесений народними депутатами України В. Бандуровим, О. Ксенжуком, В. Войціцькою та Л. Підлесецьким (перше читання)

Історія питання

Закон України "Про впорядкування питань, пов'язаних із забезпеченням ядерної безпеки" N 1868-IV від 24 червня 2004 року визначає правові та організаційні засади фінансового забезпечення діяльності з припинення експлуатації та зняття з експлуатації ядерних установок.

Відповідно до статті 9 Закону України "Про впорядкування питань, пов'язаних із забезпеченням ядерної безпеки" з метою захисту коштів фінансового резерву від інфляції та отримання додаткового джерела його формування ці кошти можуть розміщуватися у цінні папери, які емітуються державою, у порядку, затвердженому Кабінетом Міністрів України.

Опрос